O nas

Pomysłodawcą bloga „Klub Tęcza” jest ANG Spółdzielnia będąca, profesjonalną organizacją pośrednictwa finansowego, pozwalającą realizować się ludziom przedsiębiorczym. Spółdzielnia jest pierwszą i na razie jedyną taką propozycją dla pośredników kredytowych na rynku umożliwiająca im posiadania realnego wpływu na kulturę, rozwój i wartość firmy, w której pracują.

 

Blog jest projektem wspólnym Spółdzielni i siostrzanej firmy ANG Inwestycje i Ubezpieczenia Sp. z o.o., zajmującej się doradztwem w zakresie produktów inwestycyjnych, oszczędnościowych oraz ubezpieczeniowych.

 

Istotą powstania bloga „Klub Tęcza” jest chęć budowania Społeczności wokół naszych firm, nie tylko naszych Współpracowników, ale naszych Klientów, Partnerów, Przyjaciół.  Blog ma być  miejscem, w którym będzie można przeczytać nim. o: pracy ekspertów ds. finansów, ich doświadczeniach, dlaczego są pośrednikami, branży i rynku, produktach, edukacji pośredników i innych ważnych rzeczach dla pośredników finansowych, ale przede wszystkim o obserwacjach Członków naszej Społeczności, ciekawych wydarzeniach związanych zarówno z naszą firmą jak i życiem Członków naszej Społeczności. Blog jest miejscem, gdzie nasi Współpracownicy, Klienci i Przyjaciele mogą podzielić się swoimi pasjami, przeżyciami, relacjami z podróży, recenzjami ciekawych książek czy komentarzami na temat fajnych wydarzeń kulturalnych, w których uczestniczyli.

Każdy, kto czuje się Członkiem naszej Społeczności i obdarza nas sympatią ma tutaj dla siebie miejsce :) i może pisać o czym zechce (prawie :) )