Każdy ma coś niepotrzebnego
31.12.2013 | ~Paweł Lipiec

miniloko

Sami się (znowu) przekonaliśmy, że pomaganie jest fajne i nie musi wiązać się z nadludzkim wysiłkiem. Szlachetna Paczka udała nam się nadspodziewanie dobrze, więc idąc za ciosem chciałbym zaproponować Wam udział w zbiórce dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie, nie chcę Was wysyłać na ten mróz (o ile będzie przed kwietniem) z puszką. Pomóc możecie pozbywając się zbędnych rzeczy z domu – książek, zabawek, czegokolwiek.

Wystarczy wejść na stornę aukcje.wosp.org.pl i wystawić coś na aukcji. Całość środków od razu ląduje na koncie WOŚP, a po naszej stronie pozostaje tylko wysłanie przedmiotu.

allewosp

A na stronie rzeczy od serca można też zakupić coś od znanych i lubianych.

Jeśli wystawienie aukcji jest dla Was zbyt kłopotliwe można, czując jeszcze ducha Świąt, wesprzeć Stowarzyszenie TĘCZA. Stowarzyszenie wspiera dzieci niedowidzące oraz ślepe. Nie jest to organizacja zarządzająca wielkimi budżetami, więc każda złotówka jest ważna. Aby wesprzeć TĘCZĘ wystarczy zakupić audiobook LOKO (cenę możecie wybrać sami). W ten sposób wspieracie dzieciaki a przy okazji dostajecie bardzo fajną bajkę, do której scenariusz napisał (i wyreżyserował ją) Krzysztof Czeczot.

PS Ja wystawiam na sprzedaż Biblię ;)

Paweł Lipiec